NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Zagraniczne wakacje bez znajomości języka

2016-04-19 10:18:48

O ile nikt nie nauczy się perfekcyjnie angielskiego w ciągu miesiąca czy dwóch, o tyle już kilka tygodni intensywnego kursu językowego utrwali podstawowe słownictwo i zasady gramatyczne obcej mowy. Bogatą ofertę kursów znajdziesz poprzez Google. Wystarczy wpisać angielski Kraków, Gdańska, czy Warszawa. Kluczową sprawą jest tu przecież regularność zajęć, które powinny odbywać się jak najczęściej. Nawet godzina codziennej nauki w szkole językowej pozwoli urlopowiczowi przyswoić sobie angielski na tyle, aby posłużyć się nim w codziennych sytuacjach za granicą. Wprawdzie kursant nie będzie raczej w stanie prowadzić zaawansowanych dyskusji o polityce z cudzoziemcami, ale bez problemu porozumie się w hotelu z recepcjonistą, zrobi zakupy, przejrzy broszurki informacyjne, czy zapyta obcokrajowca o drogę.

Profesjonalnie zaprogramowany kurs w szkole językowej, który przeznaczony jest dla osób wyjeżdżających za granicę bez wcześniejszej znajomości języka obcego, kładzie szczególny nacisk na słownictwo związane z typowymi sytuacjami, z którymi zetknie się uczeń podczas wyjazdu. Kursanci ćwiczą mowę i typowe zwroty podczas inscenizowanych sytuacji, odgrywając role i powtarzając zdania za prowadzącym. Z pomocą przychodzą tu także specjalnie zaprojektowane, interaktywne programy i pomoce naukowe, które uwzględniają sposób, w jaki mózg dorosłego człowieka przyswaja nowe informacje. Chodzi o to, aby podczas wakacji turysta nie bał się formułować zdań w obcym języku, kładąc nacisk na próby komunikacji, a nie na unikanie błędów za wszelką cenę.

Angielski jest łatwiejszy, niż się wydaje, a pierwsze kroki na drodze do jego przyswojenia, to tylko początek wspaniałej przygody.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: